Dzień tygodnia Nazwa kółka Klasy Godzina Osoba prowadząca
PONIEDZIAŁEK zajęcia komputerowe 4-6 SP 7:45 – 8:30 p. Małgorzata Książek
fizyka + matematyka 7 SP -3 G 15:10 – 16:30 p. Monika Kozak
WTOREK świetlik/kangur 2 SP 7:45-8:30 p. Małgorzata Dziedzic
plastyczne 1-2 SP 14:15 – 15:00 p. Marta Chojnacka-Skoczek
plastyczne 3-4 SP 15:00 – 15:45 p. Marta Chojnacka-Skoczek
przyrodnicze (odczyt) 7 SP i 2-3 G 18:00 – 19:00 p. Robert Miziołek
ŚRODA muzyczne 2-6 SP 7:45 – 8:30 p. Małgorzata Dziedzic
j. hiszpańskiego 4 SP 7:45 – 8:30 p. Dawid Grzybek
ortograficzne 4-6 SP 7:45 – 8:30 p. Michał Nowak
Informatyka 7 SP i 2-3 G 7:45 – 8:30 p. Małgorzata Książek
gitarowe 4-6 SP 14:25 – 15:10 p. Małgorzata Dziedzic
Kramik z robótkami 1-3 SP 15:15 – 16:30 p. Ludmiła Szmaja
CZWARTEK ortograficzne 7 SP i 2-3 G 7:45 – 8:30 p. Michał Nowak
j. angielskiego 1-3 SP 8:15 – 9:00 p. Krystyna Cempla
szachy 1-3 SP 8:15 – 9:00 p. Józef Bujak
matematyczne 5 SP 13:40 – 14:25 p. Anna Ludwikowska
matematyczne 4 SP 14:25 – 15:10 p. Anna Ludwikowska
salonik sztuki użytkowej 4-6 SP 15:00 – 16:30 p. Ludmiła Szmaja
dziennikarskie 7 SP i 2-3 G 15:10 – 15:55 p. Dorota Michałek
fizyka + matematyka 7 SP -3 G 15:10 – 16:30 p. Monika Kozak
PIĄTEK szachy 4-6 SP 7:40 – 8:25 p. Józef Bujak
j. hiszpańskiego 4 SP 7:45 – 8:30 p. Dawid Grzybek
robotyka 1-3 SP 8:15-9:00 p. Małgorzata Książek
literackie 4-5 SP i 2 G 13:40 – 14:25 p. Danuta Bańdur
j. angielskiego 4-6 SP 13:40 – 14:25 p. Maureen Zając
logiczne 7 SP i 2-3 G 13:40 – 14:25 p. Anna Ludwikowska
komputerowe 1-3 SP 14:25 – 15:10 p. Małgorzata Książek
Geek Club 7 SP i 2-3 G 14:25 – 15:10 p. Edyta Ciesielska
Matematyczne 6 SP 14:25 – 15:10 p. Anna Ludwikowska
plastyczne 5 SP – 3 G 14:30 – 16:00 p. Marta Chojnacka-Skoczek
pracownia rzeczy ładnych 7 SP i 2-3 G 15:00- 16:30 p. Ludmiła Szmaja
kółko dziewczynek starszych zajęcia dla dorosłych od 18:00
1 raz w m-cu
p. Ludmiła Szmaja
SOBOTA historyczno- plastyczne 1-6 SP
7 SP i 2-3 G
10:30 – 13:30
1 raz w m-cu
p. Marta Chojnacka-Skoczek
p. Michał Nowak
historia, historia sztuki
(powtórka przed egzaminem)
3 G 10:30 – 13:30
1 raz w m-cu
p. Marta Chojnacka-Skoczek
p. Michał Nowak
przyrodnicze 4-6 SP 10:30 – 13:30
1 raz w m-cu
p. Robert Miziołek
Kółko Edukacji Kulturalnej – 2 wyjścia w miesiącu