Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:30 – 9:15 religia inf./chemia historia biologia matematyka
9:15 – 10:00 matematyka inf./chemia historia biologia matematyka
10:15 – 11:00 matematyka chemia fizyka j.angielski WOS
11:05 – 11:50 j.niem./j.hiszp. geografia j.niem./j.hiszp. j.polski j.polski
12:00 – 12:45 religia/etyka geografia j.polski j.niem./j.hiszp. j.polski
12:50 – 13:35 fizyka j.angielski godz.wych. j.polski j.angielski
13:40 – 14:25 muzyka j.angielski WF plastyka
14:25 – 15:10   basen WF    
      dowóz    

Uwagi:

  • basen „Korona” od 14.45 do 15.30
  • hala sportowa KS ORZEŁ przy ul. Niebieskiej 2 od 14.00 do 15.30

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:30 – 9:15 matematyka j.polski chemia/j.niem. WOS matematyka
9:15 – 10:00 matematyka j.polski chemia/j.niem. j.polski j.polski
10:15 – 11:00 religia inf./j.ang. chemia j.ang./j.niem. j.polski
11:05 – 11:50 geografia inf./j.ang. matematyka j.ang./j.niem. historia
12:00 – 12:45 j.ang./j.niem. biologia matematyka historia fizyka
12:50 – 13:35 j.ang./j.niem. inf./j.ang. historia godz.wych. fizyka
13:40 – 14:25 religia inf./j.ang. WF zaj.artyst.  
14:25 – 15:10 zaj.artyst. basen WF zaj.artyst.  
15:10 – 15:55 zaj.artyst.   dowóz    

Uwagi:

  • basen „Korona” od 14.45 do 15.30
  • hala sportowa KS ORZEŁ przy ul. Niebieskiej 2 od 14.00 do 15.30

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:30 – 9:15 matematyka geografia matematyka j.niemiecki chemia
9:15 – 10:00 religia geografia matematyka historia chemia
10:15 – 11:00 j.niemiecki j.angielski j.niemiecki historia matematyka
11:05 – 11:50 fizyka eduk. dla bezp. fizyka j.polski matematyka
12:00 – 12:45 j.polski j.polski z.techniczne j.polski biologia
12:50 – 13:35 j.polski j.polski z.techniczne godz.wych. j.angielski
13:40 – 14:25 j.angielski biologia WF biologia/chemia j.angielski
14:25 – 15:10   basen WF   warsztaty filoz.
15:10 – 15:55      dowóz    

Uwagi:

  • basen „Korona” od 14.45 do 15.30
  • hala sportowa KS ORZEŁ przy ul. Niebieskiej 2 od 14.00 do 15.30