Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:30 – 9:15 przyroda j.polski j.polski j.angielski j.polski
9:15 – 10:00 przyroda j.polski j.polski j.angielski j.polski
10:15 – 11:00 j.angielski
matematyka WF przyroda historia
11:05 – 11:50 j.angielski
matematyka WF matematyka j.ang./z.komp.
12:00 – 12:45 godz.wych. historia dowóz z.tech./plast. j.ang./z.komp.
12:50 – 13:35 muzyka basen  religia z.tech./plast. matematyka
13:40 – 14:25 lodowisko   religia   matematyka

Uwagi:

  • lodowisko przy ul. Siedleckiego od 14:15 do 15:00 od 3 października do 27 marca
  • basen „Korona” od 13:15 do 14:00
  • hala sportowa KS ORZEŁ przy ul. Niebieskiej 2  od 10:40 do 12:10

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:30 – 9:15 j.angielski matematyka przyroda j.polski j.ang./z.komp.
9:15 – 10:00 j.angielski matematyka przyroda historia j.ang./z.komp.
10:15 – 11:00 przyroda j.polski j.polski matematyka matematyka
11:05 – 11:50 religia/etyka j.polski j.polski j.angielski matematyka
12:00 – 12:45 muzyka j.angielski WF z.tech./plast. godz.wych.
12:50 – 13:35 religia godz.wych. WF z.tech./plast. historia
13:40 – 14:25 lodowisko basen dowóz    

Uwagi:

  • lodowisko przy ul. Siedleckiego od 14:15 do 15:00 od 3 października do 27 marca
  • basen „Korona” od 14:00 do 14:45
  • hala sportowa KS ORZEŁ przy ul. Niebieskiej 2 od 12:30 do 14:00

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:30 – 9:15 j.polski j.angielski religia matematyka matematyka
9:15 – 10:00 j.polski j.angielski religia matematyka matematyka
10:15 – 11:00 historia j.polski przyroda historia j.angielski
11:05 – 11:50 muzyka j.polski przyroda z.techniczne j.polski
12:00 – 12:45 z.komp./plast. matematyka WF j.angielski j.polski
12:50 – 13:35 z.komp./plast. przyroda WF j.angielski godz.wych.
13:40 – 14:25 lodowisko basen   dowóz    

Uwagi:

  • lodowisko przy ul. Siedleckiego od 14:15 do 15:00 od 3 października do 27 marca
  • basen „Korona” od 14:00 do 14:45
  • hala sportowa KS ORZEŁ przy ul. Niebieskiej 2 od 12:30 do 14:00