Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:30 – 9:15 przyroda j.polski j.ang./inform. matematyka j.polski
9:15 – 10:00 przyroda j.polski j.ang./inform. matematyka j.polski
10:15 – 11:00 j.angielski
historia WF j.polski przyroda
11:05 – 11:50 z.tech./plast. j.angielski WF j.polski matematyka
12:00 – 12:45 z.tech./plast. matematyka dowóz historia matematyka
12:50 – 13:35 muzyka basen religia j.angielski godz.wych.
13:40 – 14:25 lodowisko religia  j.angielski

Uwagi:

  • lodowisko przy ul. Siedleckiego od 14:15 do 15:00 od 2 października do 26 marca
  • basen „Korona” od 13:15 do 14:00
  • hala sportowa KS ORZEŁ przy ul. Niebieskiej 2  od 10:30 do 12:00

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:30 – 9:15 j.angielski matematyka j.polski z. kom./tech. j.angielski
9:15 – 10:00 religia matematyka j.polski z. kom./tech. j.angielski
10:15 – 11:00 przyroda plastyka historia matematyka matematyka
11:05 – 11:50 j.angielski j.polski WF matematyka przyroda
12:00 – 12:45 muzyka j.polski WF j.angielski przyroda
12:50 – 13:35 godz.wych. historia dowóz religia j.polski
13:40 – 14:25 lodowisko basen

Uwagi:

  • lodowisko przy ul. Siedleckiego od 14:15 do 15:00 od 2 października do 26 marca
  • basen „Korona” od 14:00 do 14:45
  • hala sportowa KS ORZEŁ przy ul. Niebieskiej 2 od 12:00 do 13:30

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:30 – 9:15 j.polski przyroda j.hisz./j.niem. historia matematyka
9:15 – 10:00 j.polski przyroda historia j.polski matematyka
10:15 – 11:00 j.hisz./j.niem. matematyka etyka/religia j.polski j.hisz./j.niem.
11:05 – 11:50 muzyka matematyka WF j.angielski plastyka
12:00 – 12:45 j.angielski j.polski WF matematyka j.angielski
12:50 – 13:35 religia j.polski dowóz przyroda j.angielski
13:40 – 14:25 lodowisko basen tech./ z. komp. godz.wych.
14:25 – 15:10 tech./ z. komp.

Uwagi:

  • lodowisko przy ul. Siedleckiego od 14:15 do 15:00 od 2 października do 26 marca
  • basen „Korona” od 14:00 do 14:45
  • hala sportowa KS ORZEŁ przy ul. Niebieskiej 2 od 12:00 do 13:30

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:30 – 9:15 j.hisz./j.niem. j.angielski biologia j. angielski geografia
9:15 – 10:00 matematyka j.angielski etyka/religia matematyka j.hisz./j.niem.
10:15 – 11:00 biologia geografia j.hisz./j.niem. matematyka chemia
11:05 – 11:50 j.polski chemia j.angielski fizyka j. polski
12:00 – 12:45 j.polski matematyka historia historia historia
12:50 – 13:35 plastyka matematyka WF j. polski informatyka
13:40 – 14:25 muzyka fizyka WF j. polski informatyka
14:25 – 15:10 godz.wych. basen dowóz religia

Uwagi:

  • basen „Korona” od 14:45 do 15:30
  • hala sportowa KS ORZEŁ przy ul. Niebieskiej 2 od 13:30 do 15:00