Nocowanie w szkole


Zabawy w parku

Przedstawienie ‚Krakowskie ABC’

Kosarzyska

Litwa

Bieg wokół zalewu nowohuckiego

Naturalne kosmetyki

Warsztaty filozoficzne

Papugarnia

Biskupin

Zawody piłkarskie


Bochnia


Prehistoria

Egipt

Wadowice

Dzień sportu

Gra terenowa

Prezentacje klasy drugiej

Laureaci

Tarnowskie Góry

Wystawa trujących roślin


Cisowa narty 1-3 SP


Cisowa narty 4-6 SP

Fizyk ON

Wielkanocne spotkania

Modelarstwo

Muzeum techniki

Obóz zimowy Korbielów

Gotowanie w klasie 3

Historyland

Pierwszoklasiści w teatrze

Warsztaty z pierwszej pomocy

Angielskie spotkanie z bajką


Wystawa o Stanisławie Wyspiańskim w Muzeum Narodowym


Dzień bezpieczeństwa w sieci

Pokaz talentów

Mowy retoryczne

Rozdanie nagród i dyplomów za konkurs LEON

Maski karnawałowe – lekcja techniki


Szopki


Angielski w 3 klasie

Anikino

Herbs and spices

Historia w klasie 5

Muzeum inżynierii miejskiej

Muzeum żywych motyli

Konstruktorzy z klasy 2

Kółko p. Ludki

Zabawa z Królem Julianem

Ruch drogowy – lekcja techniki

Warsztaty o Marii Skłodowskiej Curie

Spelling w klasie 2

Gotowanie w klasie 4


Szkolny Kiermasz Świąteczny

Przygotowania Pierwszaków do Świąt

Warsztaty retoryczne

Mikołajkowy turniej piłkarski

Adwentowe poranki w klasie drugiej

Odwiedziny św. Mikołaja

Klasa pierwsza podziwia szopki krakowskie

Szlachetna paczka

Mikołajkowy WF

Przygotowania drugoklasistów do Świąt

Przygotowania trzecioklasistów do Świąt

Zawody pływackie

Siódma klasa w parku trampolin

Spotkania wigilijne


Andrzejki

11 listopada

Spotkanie z red. Bonowiczem

K jak koty

Przygotowania do Krakuska

Lepienie z gliny w pracowni Mali Twórcy

Sztuka portretowania – warsztaty w Sukiennicach

Wesołe spotkania ze szkołą – Pan Twardowski

Lekcja techniki w klasie 6

Z perkusją przez świat – warsztaty w Akademii Muzycznej

Zawody pływackie

Turniej piłkarski

Robotyka

Ścianka wspinaczkowa

Święto dziękczynienia

Warsztaty w Żywej Pracowni

Tydzień czytania


Makiety zamków – klasa 5

Wybory samorządu

Gra miejska pt. „Wolność wyszła z Podgórza”

Warsztaty pt. „Co się kryje w krakowskim powietrzu”

Jesienne spacery

Jesienne bukiety klasy 3

Nauka szydełkowanie w klasie 6

Szkoła przyszłości – prezentacje klasy 2

Pieczenie chleba w klasie 3

Makieta lasu – projekt w klasie 3

Muzyczne lustra

Lekcja gotowania w klasie 6

Spacer po Krakowie – Konkurs Krakusek i klasa 3

Kółko historyczno-plastyczne w Żywej Pracowni

Zakupy spożywcze na j. angielskim w klasie 2

Karty Grabowskiego – liczenie w klasie 2 na j. angielskim

Gra terenowa klasy piątej

Inscenizacja „Dwa jeże” w klasie 2

Bal pierwszej klasy

„Ananasy z 3 klasy”

Tunel lekkoatletyczny AWF – 4 godzina WF-u


Rozpoczęcie roku szkolnego

Kubuś Puchatek w wykonaniu klasy drugiej

Wycieczka do Warszawy

Projekty z j. angielskiego uczniów klasy trzeciej

Narodowe czytanie

Lekcja wychowania fizycznego w klasach 3 i 4

Piknik integracyjny

Pracownia witraży

Lekcja techniki w klasie szóstej

Lekcja techniki w klasie 3g

Wycieczka integracyjna klas 4-6 SP

Dzień chłopaka

Lekcja wychowania fizycznego w klasach 3 i 4


Zakończenie roku szkolnego

Piknik integracyjny

Wyjazd gimnazjalistów do Kosarzysk

Dni Radości

Bieg wokół Zalewu Nowohuckiego

Festiwal szkolny

Wizyta w zajezdni tramwajowej

Obóz szkolny uczniów klas 1-3 SP

Zielona szkoła klas 4-6


Najazd Wikingów

Lekcja ogrodnictwa w klasie 1

„Bezpieczeństwo w sieci” – zajęcia w klasie 6

Zawody o tytuł Małego Króla Kurkowego

Warsztaty ceramiczne w pracowni „Mali twórcy”

Projekty nadruku na koszulkę wyróżnione w szkolnym konkursie

Szwajcaria

Cinderella

Opowieść o Alma Spei

Bezpieczeństwo w sieci – warsztaty dla uczniów klasy 5

Zajęcia w Celestacie


Gra terenowa do konkursu Krakus

Wycieczka uczniów klas 4-6

Skansen w Wygiełzowie

Warsztaty w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha

Warsztaty w Centrum Społeczności Żydowskiej na krakowskim Kazimierzu

Dzień sportu

Zdjęcia nagrodzone i wyróżnione w szkolnym konkursie fotograficznym

Międzyszkolne zawody przełajowe

Wielkanocne spotkanie klasy 3

Wielkanocne spotkanie klasy 2

Wielkanocne spotkanie klasy 1

Świąteczne życzenia

Prezentacje 1 klasy

Piraci z drugiej klasy

Gra terenowa „Śladami Szarych Szeregów”

Warsztaty z działaczką społeczną Mariną Hulią

Klasa 2 z wizytą w Pracowni Projektowania Książki

Prezentacja Zosi i Janka o Nowej Zelandii

Zajęcia z pszczelarstwa


Lekcja języka angielskiego w klasie 1

Lekcja techniki w klasie 4

Warsztaty ‚Co masz dziś na sobie’ w muzeum etnograficznym

Warsztaty z cyberprzemocy w klasie 4 prowadzone przez policję

Warsztaty z pierwszej pomocy

Wiosenne warsztaty w muzeum etnograficznym klasy 1

Lekcja historii o Wojnie Trojańskiej w klasie 4

Warsztaty o przyjaźni prowadzone przez Wojciecha Bonowicza

Ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia na lodowisku

Warsztaty „Jak wiosną przyroda budzi się do życia” w Europejskim Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego Uniwersytetu Pedagogicznego

Lekcja przyrody w Parku bednarskiego – klasa 5


Herbatka u królowej – klasa trzecia

Za kulisami Teatru Słowackiego

Trening karate w ramach lekcji WF-u

Technika w klasie czwartej

Odwiedziny Państwa Wujców

Kółko historyczno-plastyczne warsztaty o historii pisma i książki w muzeum Hipolitów

Koncert szant zespołu Klang

Klasa 4 w muzeum archeologicznym – Starożytny Egipt

Klasa 3 w muzeum historii fotografii

Czwarta godzina WF gimnazjum – gokarty


Zabawa karnawałowa w Anikinie

Kółko historyczno-plastyczne w Centrum Szkła i Ceramiki

Pacynkowe przedstawienie o smoku królewnie i rycerzach klasy czwartej