dona-loader
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7:45 – 8:30 etyka 7:40 – 8:25
8:30 – 9:15 edukacja w.szkolna inf./j.ang. WF
9:15 – 10:00 edukacja w.szkolna inf./j.ang. WF j.angielski edukacja w.szkolna
10:15 – 11:00 j.angielski dowóz dowóz religia edukacja w.szkolna
11:05 – 11:50 edukacja w.szkolna basen edukacja w.szkolna edukacja w.szkolna edukacja w.szkolna
12:00 – 12:45 edukacja w.szkolna dowóz ed./plastyka edukacja w.szkolna j. angielski
12:50 – 13:35 lodowisko edukacja w.szkolna ed./plastyka edukacja w.szkolna j. angielski
13:35 – 14:00 przerwa obiadowa
14:00 – 14:45 edukacja w.szkolna

Uwagi:

  • lodowisko przy ul. Siedleckiego od 13:30 do 14:15 od 7 października do 30 marca
  • mały basen “Korona” od 11:00 do 11:45
  • hala sportowa przy ul. Niebieskiej 2 od 9:00 do 10:30
  • czwartek i piątek lekcje zaczynają się od godziny 9:00
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7:45 – 8:30     etyka 7:40 – 8:25    
8:30 – 9:15 edukacja w.szkolna edukacja w.szkolna WF    
9:15 – 10:00 edukacja w.szkolna edukacja w.szkolna WF edukacja w.szkolna religia
10:15 – 11:00 edukacja w.szkolna edukacja w.szkolna dowóz edukacja w.szkolna inf./j.ang.
11:05 – 11:50 j.angielski j.angielski edukacja w.szkolna j.angielski inf./j.ang.
12:00 – 12:45 j.angielski dowóz edukacja w.szkolna edukacja w.szkolna ed./plastyka
12:50 – 13:35 lodowisko basen edukacja w.szkolna edukacja w.szkolna ed./plastyka
13:35 – 14:00   przerwa obiadowa
14:00-14:45     edukacja w.szkolna    

Uwagi:

  • lodowisko przy ul. Siedleckiego od 13:30 do 14:15 od 7 października do 30 marca
  • Basen “Korona” od 12:30 do 13:15
  • hala sportowa przy ul. Niebieskiej 2 od 9:00 do 10:30
  • czwartek i piątek lekcje zaczynają się od godziny 9:00
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7:45 – 8:30     etyka 8:10 – 8:55    
8:30 – 9:15 j.angielski edukacja w.szkolna edukacja w.szkolna    
9:15 – 10:00 j.angielski edukacja w.szkolna edukacja w.szkolna edukacja w.szkolna j.angielski
10:15 – 11:00 edukacja w.szkolna j.angielski WF edukacja w.szkolna edukacja w.szkolna
11:05 – 11:50 edukacja w.szkolna edukacja w.szkolna WF religia edukacja w.szkolna
12:00 – 12:45 edukacja w.szkolna dowóz dowóz inf./j.ang. ed./plastyka
12:50 – 13:35 lodowisko basen edukacja w.szkolna inf./j.ang. ed./plastyka
13:35 – 14:00   przerwa obiadowa
14:00 – 14:45     edukacja w.szkolna    

Uwagi:

  • lodowisko przy ul. Siedleckiego od 13:30 do 14:15 od 7 października do 30 marca
  • basen “Korona”od 12:30 do 13:15
  • hala sportowa przy ul. Niebieskiej 2 od 10:40 do 12:10
  • w czwartek i piątek lekcje zaczynają się od godziny 9:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7:30 – 8:15 etyka 7:40 – 8:25 religia 7:40 – 8:25
8:30 – 9:15 przyroda/infor. matematyka przyroda j.polski matematyka
9:15 – 10:00 przyroda/infor. matematyka przyroda j.polski matematyka
10:15 – 11:00 religia j.polski WF godz.wychow. j.polski
11:05 – 11:50 j.hiszp./j.niem. j.polski WF matematyka j.polski
12:00 – 12:45 muzyka historia dowóz j.angielski j.angielski
12:50 – 13:35 j.angielski basen j.angielski j.angielski historia
13:35 – 14:00 lodowisko przerwa na obiad
14:00 – 14:45 plast./tech.
14:50 – 15:35 plast./tech.

Uwagi:

  • lodowisko przy ul. Siedleckiego od 14:15 do 15:00 od 7 października do 30 marca
  • basen “Korona” od 13:15 do 14:00
  • hala sportowa przy ul. Niebieskiej 2 od 10:40 do 12:10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7:30 – 8:15 etyka 7:40 – 8:25
8:30 – 9:15 matematyka j.angielski j.polski inf./j.ang. j.polski
9:15 – 10:00 matematyka j.angielski j.polski inf./j.ang. j.polski
10:15 – 11:00 j.hiszp./j.niem. historia biologia j.polski matematyka
11:05 – 11:50 muzyka matematyka historia j.polski godz.wychow.
12:00 – 12:45 j.angielski matematyka WF plast./tech. geografia
12:50 – 13:35 biologia basen WF plast./tech. j.hiszp./j.niem.
13:35 – 14:00 lodowiska przerwa na obiad
14:00 – 14:45 religia j.angielski
14:50 – 15:35 religia

Uwagi:

  • lodowisko przy ul. Siedleckiego od 14:15 do 15:00 od 7 października do 30 marca
  • basen “Korona” od 13:15 do 14:00
  • hala sportowa przy ul. Niebieskiej 2 od 12:20 do 13:50
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7:30 – 8:15 etyka 7:40 – 8:25        
8:30 – 9:15 j.hiszp./j.ang. j.polski j.hiszp./j.ang. religia geografia
9:15 – 10:00 j.hiszp./j.ang. j.polski j.hiszp./j.ang. religia geografia
10:15 – 11:00 biol./infor. matematyka j. angielski matematyka j.hiszp./j.ang.
11:05 – 11:50 biol./infor. matematyka j.polski historia j.hiszp./j.ang.
12:00 – 12:45 historia InterLav WF j.polski matematyka
12:50 – 13:35 muzyka InterLav WF j.polski godz. wychow.
13:35 – 14:00 lodowisko przerwa na obiad
14:00 – 14:45   basen     plast./tech.
14:50 – 15:35         plast./tech.

Uwagi:

  • lodowisko przy ul. Siedleckiego od 14:15 do 15:00 od 7 października do 30 marca
  • basen “Korona” od 14:00  do 14:45
  • hala sportowa przy ul. Niebieskiej 2 od 12:20 do 13:50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7:45 – 8:30 religia
8:30 – 9:15 religia/etyka matematyka j.polski historia matematyka
9:15 – 10:00 historia matematyka j.polski historia matematyka
10:15 – 11:00 matematyka fizyka chemia informatyka geografia
11:05 – 11:50 j.polski fizyka chemia informatyka geografia
12:00 – 12:45 j.polski j. angielski j. angielski biologia j.hiszp./j.niem.
12:50 – 13:35 j.hiszp./j.niem. j. angielski j.hiszp./j.niem. biologia j.angielski
13:35 – 14:00 muzyka 13:40 – 14:25 dowóz przerwa na obiad
14:00- 14:45 godz. wychow. 14:30 – 15:15 basen WF WF/plastyka j.polski
14:50 – 15:35 WF WF/plastyka

Uwagi:

  • poniedziałek – obiad po zajęciach klas młodszych na lodowisku
  • wtorek – basen “Korona” od 14:00 do 14:45 – obiad po
    zajęciach sportowych
  • środa – hala sportowa przy ul. Niebieskiej 2 od 14:00 do 15:30 –
    obiad po zajęciach sportowych
  • czwartek co drugi tydzień – zajęcia squash i fitness Atlantic ul. Stradomska 15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:30 – 9:15 j. polski fizyka WOS matematyka inf./j.ang.
9:15 – 10:00 j. polski fizyka WOS matematyka inf./j.ang.
10:15 – 11:00 fiz./j.ang. chemia/j.ang. j.hiszp./j.niem. chem./j.ang. hist. sztuki
11:05 – 11:50 fiz./j.ang. chemia/j.ang. j.polski chem./j.ang. j.polski
12:00 – 12:45 j.hiszp./j.niem. matematyka j.polski chemia j.polski
12:50 – 13:35 historia matematyka historia biologia geografia
13:35 – 14:00 godz. wychow. 13:40 – 14:25 dowóz przerwa na obiad
14:00- 14:45 religia/etyka 14:30 – 15:15 basen WF WF/ed. do bez. j.hiszp./j.niem.
14:50 – 15:35 WF WF/ed. do bez.

Uwagi:

  • poniedziałek – obiad po zajęciach klas młodszych na lodowisku
  • wtorek – basen “Korona” od 14:00 do 14:45 – obiad po
    zajęciach sportowych
  • środa – hala sportowa przy ul. Niebieskiej 2 od 14:00 do 15:30 –
    obiad po zajęciach sportowych
  • czwartek co drugi tydzień – zajęcia squash i fitness Atlantic ul. Stradomska 15