Gratulujemy sukcesów naszym uczniom klas IV do VIII w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym “Leon” z języka angielskiego

  • Klasa IV
    • Bartłomiej Gosztyła – 87% (miejsce 8), Alicja Niemiec – 83% (miejsce 10), Anna Kilian – 72% (miejce 16), Adam Urban – 72der Nowak – 53% (miejsce 23).
  • Klasa V
    • Maksymilian Rozwadowski – 81% (miejsce 12), Natalia Sadowska – 74% (miejsce 16), Julia Popek – 67% (miejsce 20), Radosław Procyk – 62% (miejsce 62%).
  • Klasa VI
    • Aleksandra Malec – 85% (miejsce 9), Zofia Wawro – 85% (miejsce 9), Jakub Gąsior – 78% (miejsce 13), Laura Piwowarczyk – 75% (miejsce 15), Maksymilian Satora – 75% (miejsce 15), Michalina Mikulska – 69% (miejsce 18), Maksymilian Żygłonicz – 38% (miejsce 34).
  • Klasa VII
    • Stanisław Bektaş – 83% (miejsce 11), Aleksandra Trzaskoś – 82% (miejsce 12), Aniela Jakimowicz – 78% (miejsce 14), Wojciech Chmura – 45% (miejsce 34).
  • Klasa VIII
    • Stanisław Trzaskoś – 91% (miejsce 5), Krzysztof Gaździk – 81% (miejsce 9), Tymoteusz Piernaczyk – 70% (miejsce 14), Paweł Grudzień – 65% (miejsce 16).

W ogólnopolskim konkursie przyrodniczym „Świetlik” organizowanym przez Fundację “Akademia Młodych Odkrywców” nagrody główne zdobyli: Maksymilian Rozwadowski i Maciej Tabakowski. Wyróżnienia zdobyli następujący uczniowie: Leopold Bogdan, Bernard Cempla, Oliwier Curyło, Zofia Oleksiak, Luiza Palkij, Jakub Popławski, Mikołaj Skruch, Hanna Urbańska.

Gratulujemy naszym uczniom sukcesów w XXVIII edycji konkursu Kangur Matematyczny 2019 Wynik bardzo dobry uzyskali: Bernard Cempla, Bartłomiej Gosztyła oraz Bartosz Procyk. Wyróżnienie uzyskali: Kornelia Baran, Aurelia Bolek, Oliwier Curyło, Piotr Kilian, Maja Kruczek, Kinga Kubczyk, Karolina Mazan, Luiza Palkij, Jakub Popławski, Radosław Procyk, Maksymilian Rozwadowski oraz Karolina Wista.

Mikołaj Skruch z klasy III zdobył pierwsze miejsce w międzyszkolnym konkursie “Krakusek” ogranizowanym m.in. przez Zamek Wawel.

Julia Popek z klasy V otrzynała wyróżnienie w konkursie plastycznym “Okulary” organizowanym przez CK Podgórze.

Jan Chojnacki-Binadas z klasy IV otrzymał wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Posłuchajcie oto bajka” w ramach konkursu „Cudowny świat baśni”.

Krzysztof Gaździk został jednym z dwudziestu laureatów Konkursu tematycznego „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni” Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Krakowie i Krakowski Oddział IPN.

6 uczniów klasy III szkoły podstawowej otrzymało tytuł finalisty w XIII Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym „Kaktus”. Tymi wspaniałymi mistrzami ortografii są: Kornelia Baran, Leopold Bogdan, Aurelia Bolek, Maksym Furin, Zofia Oleksiak i Hanna Urbańska

Weronika Majewska, Jan Chomicki-Bindas oraz Rozalia Bogdan otrzymali wyróżnienia w konkursie recytatorskim „Proza i poezja antyku”w ramach XXV Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku

W teście wiedzy organizowanym przez DK Podgórze w ramach XXV Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku w kategorii klas 7-8 i gimnazjum miejsce 2 zajął Franciszek Urbański, a miejsce 5 zajęła Hanna Karaś.
W kategorii klas 4-6 SP wyróżnienie otrzymał Jan Chomicki-Bindas.

Do etapu międzyszkolnego w konkursie “Krakowska matematyka” przeszli: Bartłomiej Gosztyła (IV klasa) oraz Radosław Procyk (klasa V) i Maksymilian Rozwadowski (klasa V).

Konkursy kuratoryjne dla uczniów gimnazjum

zakończenie konkursu

  • j. angielski
    • Grzegorz Michałek i Franciszek Urbański zostali laureatami
    • Miłosz Janikowski i Sylwia Stanaszek zostali finalistami.
  • chemiczny
    • Katarzyna Łukasiewicz, Grzegorz Michałek i Bartosz Procyk zostali finalistami.

do etapu wojewódzkiego awansowali:

  • chemiczny – Katarzyna Łukasiewicz, Grzegorz Michałek, Bartosz Procyk
  • j. angielski – Janikowski Miłosz, Michałek Grzegorz, Stanaszek Sylwia, Urbański Franciszek

do etapu rejonowego awansowali:

  • chemiczny – Zofia Chomicka-Bindas, Miłosz Janikowski, Katarzyna Łukasiewicz, Karolina Mazan, Grzegorz Michałek, Bartosz Procyk, Franciszek Urbański
  • geograficzny – Hanna Karaś, Jan Pastuszko, Sylwia Stanaszek
  • j. niemiecki – Franciszek  Urbański
  • j. polski – Rozalia Bogdan, Zofia Chomicka-Bindas
  • j. angielski – Bogdan Rozalia, Gąsior Aleksandra, Janikowski Miłosz, Karaś Hanna, Michałek Grzegorz, Procyk Bartosz, Stanaszek Sylwia, Urbański Franciszek
  • matematyczny – Bartosz Procyk, Franciszek Urbański
  • fizyczny – Franciszek  Urbański

Konkursy kuratoryjne dla uczniów szkół podstawowych

zakończenie konkursu

  • j. angielski
    • Stanisław Bektaş został laureatem
    • Jakub Gołąbek i Stanisław Trzaskoś zostali finalistami.

do etapu wojewódzkiego awansowali:

  • j. angielski – Stanisław Bektaş, Jakub Gołąbek, Stanisław Trzaskoś

do etapu rejonowego awansowali:

  • chemiczny – Paweł Grudzień, Jan Skalski
  • j. angielski – Stanisław Bektaş, Jakub Gołąbek, Aniela Jakimowicz, Aleksandra Malec, Stanisław Trzaskoś, Zofia Wawro

Dyplomy

 

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych

  • Aleksandra Trzaskoś – laureatka;
  • Stanisław Bektaș, Nina Brankin, Jakub Gołabek, Aniela Jakimowicz i Stanisław Trzaskoś – finaliści.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów

  • Bartosz Procyk – laureat;
  • Maja Brankin, Kacper Kożuch, Grzegorz Michałek i Franciszek Urbański – finaliści.

Małopolski Konkurs Matematyczny pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych

  • Wojciech Szuba – finalista;

Małopolski Konkurs Biologiczny pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów

  • Łucja Chmura – laureatka;

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów

  • Karolina Garlicka – laureatka;

Małopolski Konkurs Języka Polskiego pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów

  • Rozalia Bogdan – finalistka;

Małopolski Konkurs Historyczny pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów

  • Szymon Macnar – finalista;

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

  • Bernard Cempla, Oliwier Curyło, Karolina Garlicka, Jacek Gołębiowski, Anna Kilian, Piotr Kilian, Kinga Kubczyk, Maria Maciejowska, Karolina Mazan, Luiza Palkij, Bartosz Procyk, Radosław Procyk, Gabriela Resil, Laura Rozwadowska, Maksymilian Rozwadowski, Mikołaj Skruch, Franciszek Urbański, Hanna Urbańska – wyróżnienie.

XXIV Krakowski Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku 2017 organizowany przez DK Podgórze

  • konkurs recytatorski – Weronika Majewska, Stanisław Bektaş i Aniela Jakimowicz – wyróżnienie.
  • konkurs wiedzy – Franciszek Urbański – 5 miejsce, Hanna Karaś i Stanisław Bektaş – wyróżnienie.

Konkurs recytatorski „Poezja kobiet” organizowany przez DK Podgórze

  • Zofia Chomicka-Bindas – wyróżnienie;

Konkurs przyrodniczy „Świetlik” organizowany przez Fundację Akademia Młodych Odkrywców

  • Kornelia Baran, Laura Rozwadowska, Maksymilian Rozwadowski, Mikołaj Skruch – nagroda;
  • Weronika Adamusińska, Leopaold Bogdan, Aurelia Bolek, Jan Chomicki-Bindas, Anna Kilian, Piotr Kilian, Paweł Kliszcz, Maria Maciejowska, Weronika Majewska, Zofia Oleksiak, Luiza Palkij, Gabriela Resil, Hanna Urbańska i Aleksander Wawro – wyróżnienie.

Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakusek” organizowany przez Zamek Królewski na Wawelu i SSP nr 4 oraz Akademię Żakowską

  • Jan Chomicki-Bindas – wyróżnienie II stopnia;

Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakus” organizowany przez Zamek Królewski na Wawelu i SSP nr 4 oraz Akademię Żakowską

  • Stanisław Bektaş – wyróżnienie I stopnia;

Krajowe i Międzynarodowe Turnieje Tenisa

  • Rozalia Gruszczyńska – wysokie miejsca;

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z języka angielskiego LEON

  • Stanisław Bektaṣ – miejsce 2, Aleksandra Trzaskoś – miejsce 4, Aniela Jakimowicz – miejsce 5, Szymon Bernaś – miejsce 7, Stanisław Trzaskoś – miejsce 9, Jakub Gołąbek i Paweł Grudzień – miejsce 10.

Turniej Wiedzy „Fizyk On” organizowany przez V LO w Krakowie

  • zespół w składzie: Stanisław Bektaş, Aleksandra Malec, Michalina Mikulska i Julia Popek – IV miejsce.

Gra miejska „Wolność przyszła z Podgórza” organizowana przez Fundację Anma oraz Radę Dzielnicy XIII Podgórze

  • drużyna „Olaf i przyjaciele” – 2 miejsce, drużyna „Memuszki” – 4 miejsce.

Bieg na 1600m w ramach „Półmaratonu wielickiego” organizowany przez Starostwo Powiatowe w Wieliczce

  • Piotr Kilian – 3 miejsce;

Bieg wokół Zalewu Nowohuckiego organizowany przez Stowarzyszenie ITMBW oraz MOS Kraków Wschód

  • 5 osób zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce: Karolina Mazan – 3 miejsce, Zofia Chomicka-Bindas – 4 miejsce, Dawid Kruczek – 7 miejsce, Łucja Chmura i Oskar Karaśkiewicz – 10 miejsce.

 

 

16 stycznia 2017r. Nasza uczennica Katarzyna Łukasiewicz wywalczyła w zawodach pływackich 7 miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym i uzyskała awans do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy!
19 stycznia 2017r. odbyła się Olimpiada Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim. Nasza uczennica Iga Wilczyńska zajmując 12 miejsce wywalczyła awans do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy!
27 lutego 2017r. Na etapie wojewódzkim zawodów pływackich Kasia Łukasiewicz zajęła 8 miejsce pobijając swój rekord. Gratulujemy!

16 marca 2017r. Iga Wilczyńska w etapie wojewódzkim Olimpiady Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim zajęła 20 miejsce. Gratulacje!
27 kwietnia 2017r. Maksymilian Rozwadowski uzyskał wyróżnienie II stopnia w XII Międzyszkolnym Konkursie “Krakusek”. Gratulacje!

10 maja 2017r. w Międzynarodowym Konkursie ‘Kangur Matematyczny’ nasi uczniowie osiągnęli następujące wyniki:
Wynik bardzo dobry: Bartłomiej Gosztyła
Wyróżnienia: Maksymilian Rozwadowski, Radosław Procyk, Stanisław Bektas, Wojciech Szuba, Maciej Sawiec, Bartosz Procyk, Franciszek Urbański, Karolina Mazan, Katarzyna Łukasiewicz, Konrad Kubczyk, Tomasz Mazur
Gratulujemy!

16 maja 2017r. Nasi uczniowie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych osiągnęli następujące sukcesy:
Nagroda:  Karolina Wista
Wyróżnienia: Luiza Palkij, Jan Chomicki-Bindas, Bartłomiej Gosztyła, Filip Bujakowski, Maria Maciejowska, Maksymilian Rozwadowski
Gratulujemy!

<

Konkursy kuratoryjne

gimnazjum

chemiczny

kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
 

 

  • Karolina Garlicka

kwalifikacja do etapu rejonowego

  • Jan Gąsior
  • Tomasz Mazur
języka francuskiego

laureatka
 

 

  • Aleksandra Gąsior
języka angielskiego

laureat
 

 

  • Tomasz Mazur

kwalifikacja do etapu rejonowego

  • Maja Brankin
  • Kacper Kożuch
  • Grzegorz Michałek
  • Bartosz Procyk
  • Sylwia Stanaszek
  • Franciszek Urbański
geograficzny

kwalifikacja do etapu rejonowego
 

 

  • Łukasz Malec
matematyczny

laureat
 

 

  • Tomasz Mazur
języka hiszpańskiego “Różne oblicza Hiszpanii”

kwalifikacja do etapu rejonowego
 

 

  • Łucja Chmura
informatyczny “Od algorytmu do programu”

finalista
 

 

  • Konrad Kubczyk

szkoła podstawowa

języka angielskiego

finalista
 

 

  • Stanisław Bektaş

kwalifikacja do etapu rejonowego

  • Nina Brankin
  • Jadwiga Giza
  • Aniela Jakimowicz

Dyplomy