dona-loader

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych

  • Stanisław Bektaş – laureat;
  • Jakub Gołabek i Stanisław Trzaskoś – finaliści.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów

  • Grzegorz Michałek i Franciszek Urbański – laureaci.
  • Miłosz Janikowski i Sylwia Stanaszek – finaliści.

Małopolski Konkurs Chemiczny pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów

  • Katarzyna Łukasiewicz, Grzegorz Michałek i Bartosz Procyk – finalisci.

Konkurs „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni” Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty i IPN dla uczniów szkół podstawowych

  • Krzysztof Gaździk – laureat;

XXVIII edycja Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

  • Bernard Cempla, Bartłomiej Gosztyła i Bartosz Procyk – wynik bardzo dobry;
  • Kornelia Baran, Aurelia Bolek, Oliwier Curyło, Piotr Kilian, Maja Kruczek, Kinga Kubczyk, Karolina Mazan, Luiza Palkij, Jakub Popławski, Radosław Procyk, Maksymilian Rozwadowski i Karolina Wista – wyróżnienie.

XXV Krakowski Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku 2019 organizowany przez DK Podgórze

  • konkurs recytatorski „Proza i poezja antyku” – Rozalia Bogdan, Jan Chomicki-Bindas i Weronika Majewska – wyróżnienie;
  • konkurs wiedzy w kategorii klasy 7-8 i gimnazjum – Franciszek Urbański – 2 miejsce, a Hanna Karaś miejsce 5;
  • konkurs wiedzy w kategorii klasy 4-6 szkoły podstawowej – Jan Chomicki-Bindas – wyróżnienie.

Konkurs recytatorski „Posłuchajcie oto bajka” organizowany przez DK Podgórze

  • Jan Chomicki-Bindas – wyróżnienie;

Konkurs przyrodniczy „Świetlik” organizowany przez Fundację Akademia Młodych Odkrywców

  • Maksymilian Rozwadowski i Maciej Tabakowski – nagroda główna;
  • Leopaold Bogdan, Bernard Cempla, Oliwier Curyło, Zofia Oleksiak, Luiza Palkij, Jakub Popławski, Mikołaj Skruch i Hanna Urbańska – wyróżnienie.

Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakusek” organizowany przez Zamek Królewski na Wawelu i SSP nr 4 oraz Akademię Żakowską

  • Mikołaj Skruch – I miejsce.

Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakus” organizowany przez Zamek Królewski na Wawelu i SSP nr 4 oraz Akademię Żakowską

  • Stanisław Bektaş – wyróżnienie I stopnia.

XIII Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Kaktus” organizowany przez Szkołę Podstawową im. Piotra MichałowskiegoTSSP w Krakowie

  • Kornelia Baran, Leopold Bogdan, Aurelia Bolek, Maksym Furin, Zofia Oleksiak i Hanna Urbańska – finaliści.

Konkurs plastyczny „Okulary” organizowany przez CK Podgórze

  • Julia Popek – wyróżnienie.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z języka angielskiego LEON

  • Stanisław Trzaskoś – miejsce 5, Bartłomiej Gosztyła – miejsce 8, Krzysztof Gaździk, Aleksandra Malec i Zofia Wawro – miejsce 9, Alicja Niemiec – miejsce 10.

Konkurs na komiks Zagadka Starej Szkoły organizowany przez CK Podgórze

  • Karolina Paprocka i Jagoda Stoczczak – III miejsce.
Dyplomy

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych

  • Aleksandra Trzaskoś – laureatka;
  • Stanisław Bektaș, Nina Brankin, Jakub Gołabek, Aniela Jakimowicz i Stanisław Trzaskoś – finaliści.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów

  • Bartosz Procyk – laureat;
  • Maja Brankin, Kacper Kożuch, Grzegorz Michałek i Franciszek Urbański – finaliści.

Małopolski Konkurs Matematyczny pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych

  • Wojciech Szuba – finalista;

Małopolski Konkurs Biologiczny pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów

  • Łucja Chmura – laureatka;

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów

  • Karolina Garlicka – laureatka;

Małopolski Konkurs Języka Polskiego pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów

  • Rozalia Bogdan – finalistka;

Małopolski Konkurs Historyczny pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów gimnazjów

  • Szymon Macnar – finalista;

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

  • Bernard Cempla, Oliwier Curyło, Karolina Garlicka, Jacek Gołębiowski, Anna Kilian, Piotr Kilian, Kinga Kubczyk, Maria Maciejowska, Karolina Mazan, Luiza Palkij, Bartosz Procyk, Radosław Procyk, Gabriela Resil, Laura Rozwadowska, Maksymilian Rozwadowski, Mikołaj Skruch, Franciszek Urbański, Hanna Urbańska – wyróżnienie.

XXIV Krakowski Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku 2017 organizowany przez DK Podgórze

  • konkurs recytatorski – Weronika Majewska, Stanisław Bektaş i Aniela Jakimowicz – wyróżnienie.
  • konkurs wiedzy – Franciszek Urbański – 5 miejsce, Hanna Karaś i Stanisław Bektaş – wyróżnienie.

Konkurs recytatorski „Poezja kobiet” organizowany przez DK Podgórze

  • Zofia Chomicka-Bindas – wyróżnienie;

Konkurs przyrodniczy „Świetlik” organizowany przez Fundację Akademia Młodych Odkrywców

  • Kornelia Baran, Laura Rozwadowska, Maksymilian Rozwadowski, Mikołaj Skruch – nagroda;
  • Weronika Adamusińska, Leopaold Bogdan, Aurelia Bolek, Jan Chomicki-Bindas, Anna Kilian, Piotr Kilian, Paweł Kliszcz, Maria Maciejowska, Weronika Majewska, Zofia Oleksiak, Luiza Palkij, Gabriela Resil, Hanna Urbańska i Aleksander Wawro – wyróżnienie.

Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakusek” organizowany przez Zamek Królewski na Wawelu i SSP nr 4 oraz Akademię Żakowską

  • Jan Chomicki-Bindas – wyróżnienie II stopnia;

Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakus” organizowany przez Zamek Królewski na Wawelu i SSP nr 4 oraz Akademię Żakowską

  • Stanisław Bektaş – wyróżnienie I stopnia;

Krajowe i Międzynarodowe Turnieje Tenisa

  • Rozalia Gruszczyńska – wysokie miejsca;

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z języka angielskiego LEON

  • Stanisław Bektaṣ – miejsce 2, Aleksandra Trzaskoś – miejsce 4, Aniela Jakimowicz – miejsce 5, Szymon Bernaś – miejsce 7, Stanisław Trzaskoś – miejsce 9, Jakub Gołąbek i Paweł Grudzień – miejsce 10.

Turniej Wiedzy „Fizyk On” organizowany przez V LO w Krakowie

  • zespół w składzie: Stanisław Bektaş, Aleksandra Malec, Michalina Mikulska i Julia Popek – IV miejsce.

Gra miejska „Wolność przyszła z Podgórza” organizowana przez Fundację Anma oraz Radę Dzielnicy XIII Podgórze

  • drużyna „Olaf i przyjaciele” – 2 miejsce, drużyna „Memuszki” – 4 miejsce.

Bieg na 1600m w ramach „Półmaratonu wielickiego” organizowany przez Starostwo Powiatowe w Wieliczce

  • Piotr Kilian – 3 miejsce;

Bieg wokół Zalewu Nowohuckiego organizowany przez Stowarzyszenie ITMBW oraz MOS Kraków Wschód

  • 5 osób zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce: Karolina Mazan – 3 miejsce, Zofia Chomicka-Bindas – 4 miejsce, Dawid Kruczek – 7 miejsce, Łucja Chmura i Oskar Karaśkiewicz – 10 miejsce.

16 stycznia 2017r. Nasza uczennica Katarzyna Łukasiewicz wywalczyła w zawodach pływackich 7 miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym i uzyskała awans do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy!

19 stycznia 2017r. odbyła się Olimpiada Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim. Nasza uczennica Iga Wilczyńska zajmując 12 miejsce wywalczyła awans do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy!

27 lutego 2017r. Na etapie wojewódzkim zawodów pływackich Kasia Łukasiewicz zajęła 8 miejsce pobijając swój rekord. Gratulujemy!

16 marca 2017r. Iga Wilczyńska w etapie wojewódzkim Olimpiady Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim zajęła 20 miejsce. Gratulacje!
27 kwietnia 2017r. Maksymilian Rozwadowski uzyskał wyróżnienie II stopnia w XII Międzyszkolnym Konkursie “Krakusek”. Gratulacje!

10 maja 2017r. w Międzynarodowym Konkursie ‘Kangur Matematyczny’ nasi uczniowie osiągnęli następujące wyniki:
Wynik bardzo dobry: Bartłomiej Gosztyła
Wyróżnienia: Maksymilian Rozwadowski, Radosław Procyk, Stanisław Bektas, Wojciech Szuba, Maciej Sawiec, Bartosz Procyk, Franciszek Urbański, Karolina Mazan, Katarzyna Łukasiewicz, Konrad Kubczyk, Tomasz Mazur
Gratulujemy!

16 maja 2017r. Nasi uczniowie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych osiągnęli następujące sukcesy:
Nagroda:  Karolina Wista
Wyróżnienia: Luiza Palkij, Jan Chomicki-Bindas, Bartłomiej Gosztyła, Filip Bujakowski, Maria Maciejowska, Maksymilian Rozwadowski
Gratulujemy!

Konkursy kuratoryjne

gimnazjum

chemiczny

kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
  • Karolina Garlicka

kwalifikacja do etapu rejonowego

  • Jan Gąsior
  • Tomasz Mazur
języka francuskiego

laureatka
  • Aleksandra Gąsior
języka angielskiego

laureat
  • Tomasz Mazur

kwalifikacja do etapu rejonowego

  • Maja Brankin
  • Kacper Kożuch
  • Grzegorz Michałek
  • Bartosz Procyk
  • Sylwia Stanaszek
  • Franciszek Urbański
geograficzny

kwalifikacja do etapu rejonowego
  • Łukasz Malec
matematyczny

laureat
  • Tomasz Mazur
języka hiszpańskiego “Różne oblicza Hiszpanii”

kwalifikacja do etapu rejonowego
  • Łucja Chmura
informatyczny “Od algorytmu do programu”

finalista
  • Konrad Kubczyk
szkoła podstawowa języka angielskiego
finalista
  • Stanisław Bektaş
kwalifikacja do etapu rejonowego
  • Nina Brankin
  • Jadwiga Giza
  • Aniela Jakimowicz
Dyplomy