dona-loader
Dzień tygodnia Nazwa kółka Klasy Godzina Osoba prowadząca
PONIEDZIAŁEK j. angielski przygotowanie
do konkursów SP
7:45 – 8:30 p. Edyta Hansen (Ciesielska)
fizyka + matematyka 7 SP -3 G po lekcjach p. Monika Kozak
chemia 3 G po lekcjach p. Anna
Kordecka-Magiera
WTOREK j. polski 8 SP 7:45-8:30 p. Dorota Michałek
plastyczne 1-3 SP 14:00- 14:45 p. Aneta Chruścińska
matematyczne 4 SP około 14:00 p. Bogusława Hamiga
ortograficzne 4-6 SP 14:45 – 15:30 p. Michał Nowak
plastyczne 4-6 SP 14:50-15:35 p. Aneta Chruścińska
przyrodnicze (odczyt) 7 -8 SP i 3G 18:00 – 19:00 p. Robert Miziołek
ŚRODA ortograficzne 7 -8 SP i 3G 7:45 – 8:30 p. Michał Nowak
gitarowe chętni 14:45 -15:30 p. Małgorzata Dziedzic
Kramik z robótkami 1-3 SP 15:00- 16:30 p. Ludmiła Szmaja
CZWARTEK informatyczne 4-6 SP 7:45 – 8:30 p. Małgorzata Książek
j. angielskiego 4-6 SP 7:45 – 8:30 p. Maureen Zając
szachy 1-3 SP 8:15 – 9:00 p. Józef Bujak
robotyka 1-3 SP 14:00-14:45 p. Małgorzata Książek
j. angielski (Geek Club) 3G 14:50-15:35 p. Edyta Hansen (Ciesielska)
matematyczne 5 SP 13:40 – 14:25 p. Anna Ludwikowska
salonik sztuki użytkowej 4-6 SP 15:00 – 16:30 p. Ludmiła Szmaja
j. polski 7 SP 15:35 p. Dorota Michałek
plastyczne 7 -8 SP i 3 G 15:35 – 17:00 p. Aneta Chruścińska
fizyka + matematyka 7 -8 SP i 3 G po lekcjach p. Monika Kozak
chemia 8 SP po lekcjach p. Anna
Kordecka-Magiera
PIĄTEK szachy 4-6 SP 7:45 – 8:30 p. Józef Bujak
informatyczne 7-8 SP i 3G 7:45 – 8:30 p. Małgorzata Książek
j. angielskiego 1-3 SP 8:15-9:00 p. Krystyna Cempla
Muzyczne + chór chętni 14:00-14:45 p. Małgorzata Dziedzic
Matematyczne 3 SP 14:00-14:45 p. Anna Ludwikowska
Zajęcia komputerowe 1-2 SP 14:00-14:45 p. Małgorzata Książek
Matematyczne 5-6 SP 14:50-15:35 p. Anna Ludwikowska
Matematyczne 7 SP 15:35-16:20 p. Anna Ludwikowska
literackie 4-5 SP 14:50 – 15:35 p. Danuta Bańdur
Pracownia Rzeczy Ładnych 7 -8 SP i 3 G 15:35- 17:00 p. Ludmiła Szmaja
SOBOTA historyczno- plastyczne 1-6 SP
7 SP i 2-3 G
10:30 – 13:30
1 raz w m-cu
p. Aneta Chruścińska
p. Michał Nowak
historia, historia sztuki
(powtórka przed egzaminem)
3 G 10:30 – 13:30
1 raz w m-cu
p. Michał Nowak
przyrodnicze 4-6 SP 10:30 – 13:30
1 raz w m-cu
p. Robert Miziołek
Kółko Edukacji Kulturalnej