dona-loader
Atrakcyjna lokalizacja
Dogodne godziny pracy
Wykwalifikowana kadra
Indywidualne podejście
Posiadamy bogatą ofertę zajęć dodatkowych:
Co nas wyróżnia:
  • Indywidualne podejście do każdego dziecka i troska o jego rozwój
  • Bogata oferta zajęć pozalekcyjnych
  • Godziny funkcjonowania szkoły od 7:00 do 17:00
  • Rodzinna atmosfera i pozytywne motywowanie
  • Wychowanie w oparciu o wartości takie jak: szacunek, otwartość, uczciwość, tolerancja, wrażliwość na drugiego człowieka
Zobacz opinie rodziców:
Szkołą zapewnia wysoki poziom wiedzy - w 14 osobowej klasie syna było 8 finalistów i laureatów konkursów wojewódzkich. Dona to również kształtowanie postawy - szacunku, troski i otwartości na drugiego człowieka, odpowiedzialności, ciekawości świata, współpracy w zespole. W ramach lekcji odbywają się spotkania z ciekawymi ludźmi - autorami książek, naukowcami, autorytetami społecznymi. Przygotowanie do konkursów to tak naprawdę indywidualne dodatkowe lekcje. Przy rozwiązywaniu problemów wychowawczych nauczyciele ściśle współpracują z rodzicami. Uczniowie to grono serdecznych przyjaciół, a absolwenci często powracają i odwiedzają szkołę.
Wiesław, tata Kasi (kl. 2 gimnazjum)
oraz Grześka (absolwent)
Dzieci dobrze i efektywnie spędzają tutaj czas. Pozwala im się dojrzewać bez wyścigu szczurów, przemocy i nadmiernego stresu. Tylko zdrowa rywalizacja i tolerancja. Wykładowcy wykazują elastyczne podejście do kwestii programowych i w sposób indywidualny podchodzą do każdego ucznia, który może liczyć na wsparcie, jeśli gorzej sobie z czymś radzi. Dzieci są zrelaksowane, zaopiekowane, z dużą troską traktowane przez nauczycieli, którzy ściśle współpracują z rodzicami. To pozwala szybko reagować i rozwiązywać problemy wychowawcze, jeśli takie się pojawiają. Moje dzieci po prostu lubią tutaj przebywać, a dla mnie rodzica nic nie jest ważniejsze.
Dorota, mama Olka (kl. 3)
i Szymona (kl. 6)
Świetna kadra, wspierająca uczniów w poszukiwaniu swoich pasji, dająca im przykład rzetelnej pracy i zaangażowania. Małe klasy umożliwiają indywidualną pracę z uczniami. Dzięki temu w szkole panuje dobra atmosfera - nikt nie jest anonimowy. Bogata oferta zajęć pozalekcyjnych i kół tematycznych. Szkoła kształtuje wrażliwość społeczną poprzez liczne akcje charytatywne, wychowuje uczniów na świadomych obywateli, wpajając im zasady moralne, tolerancję dla innych kultur i narodowości. Dba też o rozwój kulturalny organizując wyjścia do teatru, filharmonii, spotkania z pisarzami.
Monika, mama Niny (kl. 7)
i Majki (kl. 3 gimnazjum)

Zapisy do PSP nr 1:


Do klasy I

Decyzję o przyjęciu do szkoły podejmuje dyrektor w przeciągu tygodnia od przeprowadzonej rozmowy. Pierwszeństwo w przyjęciu ma rodzeństwo uczniów PSP nr 1.Do pozostałych klas

W miarę wolnych miejsc, na podstawie rozmowy z rodzicami, świadectwa szkolnego oraz spotkania dziecka z wychowawcą i uczniami danej klasy.
Gdzie jesteśmy


zielone centrum Podgórza
ul. Stroma 5, 30-521 Kraków

OpłatyOd września 2019r. czesne do obu szkół wynosi:

jedno dziecko - 1100 zł

dwoje dzieci - 1925 zł

troje dzieci - 2750 zł